Wspomóż nasze Stowarzyszenie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile razy zdarza Ci się wydać 10 złotych bez zastanowienia, na kompletnie zbędny zakup?

A spróbuj sobie wyobrazić, ile może znaczyć np. 100 x 10 złotych dla kogoś, kto jest w trudnej sytuacji i akurat potrzebuje pomocy…

» dowiedz się więcej

Stowarzyszenie Zadyszka.org

ul. Międzyleska 49/1
60-474 Poznań

Nr konta dla Pomagaczy:
37 1090 1854 0000 0001 1772 1095

Zadyszka.org liczy już 67 aktywnych Członków!

Czerwiec 2012 - wielka wyprawa Joachima

Galeria zdjęć:

zdjęcia - zdjęcia -

Pieniądze zebrane w czerwcu przeznaczyliśmy na zakup koszulki kolarskiej dla Joachima Czerniaka na jego wyprawę rowerową po Australii.

Joachim to 22-letni chłopak z Poznania, który 3 lata temu zachorował na nowotwór mózgu.

Przeszedł skomplikowaną operację, która się powiodła, jednak w trakcie zabiegu doszło do niedokrwienia w rdzeniu kręgowym, w efekcie czego Joachim stracił zupełnie władzę w nogach. Został sparaliżowany od pasa w dół. Dzięki żmudnej wielomiesięcznej rehabilitacji udało mu się uniknąć wózka inwalidzkiego, nadal jednak musi być rehabilitowany.

W ramach rehabilitacji powstał projekt „Właśnie zwyciężam ze swoim rakiem, czyli 10 000 kilometrów na rowerze przez Australię”, który ma na celu poprzez długotrwałą jazdę na rowerze odbudować nie tylko połączenia nerwowe, ale przede wszystkim masę mięśniową, którą Joachim utracił w wyniku porażenia w rdzeniu. Wyprawa ma się rozpocząć 15 lipca 2012 i trwać do końca roku. Więcej o Joachimie i planowanej wyprawie możecie przeczytać na blogu http://wlasniezwyciezamzeswoimrakiem.blogspot.com/

Dostaliśmy już od Joachima maila z podziekowaniem i zdjęcia w koszulce sfinansowanej przez Zadyszkę - zdjęcia w załączeniu :)

Wykonanie: 5 Dots Creative Solutions
Projektowanie stron internetowych