Wspomóż nasze Stowarzyszenie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile razy zdarza Ci się wydać 10 złotych bez zastanowienia, na kompletnie zbędny zakup?

A spróbuj sobie wyobrazić, ile może znaczyć np. 100 x 10 złotych dla kogoś, kto jest w trudnej sytuacji i akurat potrzebuje pomocy…

» dowiedz się więcej

Stowarzyszenie Zadyszka.org

ul. Międzyleska 49/1
60-474 Poznań

Nr konta dla Pomagaczy:
37 1090 1854 0000 0001 1772 1095

Zadyszka.org liczy już 67 aktywnych Członków!

Marzec/kwiecień 2012 - Rodzinny Dom Dziecka

Galeria zdjęć:

zdjęcia -

Z pieniędzy zebranych w marcu postanowiliśmy zrobić akcję tuż przed Wielkanocą. Skontaktowaliśmy się z Rodzinnym Domem Dziecka na Podgórnej w Poznaniu i tam bardzo miły pan dyrektor podpowiedział nam, co możemy kupić, żeby sprawić ich dzieciakom zajączkową przyjemność.

 

Okazało się, że dwaj chłopcy z ich Domu są harcerzami i kompletują sprzęt harcerski. A zadyszkowy Zajączek trochę im w tym pomoże... Za pieniądze zebrane w marcu kupiliśmy 2 komplety menażek, niezbędniki, kubki i karabinki. Od razu przekazaliśmy te sprzęty do Domu Dziecka, żeby na pewno w Święta chłopcy je dostali. W ten sposób wyręczyliśmy opiekunów z kupowania prezentów dla dwóch chłopaków - a oni zajmą się obdarowaniem reszty "gromadki".

 

Ale to nie wszystko: od Taty jednej z naszych koleżanek dostaliśmy paczkę świątecznych słodyczy, żeby przekazać je dzieciom w ramach wielkanocnej akcji. W Rodzinnym Domu Dziecka dowiedzieliśmy się, że oni mają jeszcze duże zapasy słodyczy. Powstał więc pomysł, żeby paczkę przekazać dzieciom z Nibylandii. Dzieciaki były zachwycone, gdy się dowiedziały, że w paczce jest czekolada! A opiekunowie z Nibylandii bardzo się ucieszyli, że nadal o nich pamiętamy. 

Wykonanie: 5 Dots Creative Solutions
Projektowanie stron internetowych