Wspomóż nasze Stowarzyszenie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile razy zdarza Ci się wydać 10 złotych bez zastanowienia, na kompletnie zbędny zakup?

A spróbuj sobie wyobrazić, ile może znaczyć np. 100 x 10 złotych dla kogoś, kto jest w trudnej sytuacji i akurat potrzebuje pomocy…

» dowiedz się więcej

Stowarzyszenie Zadyszka.org

ul. Międzyleska 49/1
60-474 Poznań

Nr konta dla Pomagaczy:
37 1090 1854 0000 0001 1772 1095

Zadyszka.org liczy już 67 aktywnych Członków!

Akcja specjalna - Szlachetna Paczka 2013

Galeria zdjęć:

zdjęcia - zdjęcia - zdjęcia - zdjęcia - zdjęcia -

Tak jak rok wcześniej, również w 2013 r. Zadyszka przyłączyła się do akcji Szlachetna Paczka.

Zebraliśmy wspólnie artykuły dla dwóch wielodzietnych Rodzin z okolic Obornik, łącznie 65 kartonów. W pakowanie prezentów i kartonów zaangażowanych było 7 osób (zajęło nam to łącznie około 10 godzin). Następnie na początku grudnia 5 osób 3 samochodami kombi zawiozło kartony do magazynu Szlachetnej Paczki w Obornikach. Sympatyczni wolontariusze pomogli wypakować wszystko z samochodów i ugościli nas kawą i ciastkiem. Jeszcze tego samego dnia obiecali zawieźć paczki do wybranych przez nas Rodzin i przekazać im od nas serdeczne życzenia na Święta.

Oprócz przekazanych produktów wiele osób wsparło naszą Paczkę finansowo. Łącznie udało się zebrać 2.020 PLN - w tym pieniądze z naszej listopadowej zbiórki zadyszkowej. Z tych pieniędzy sfinansowaliśmy zakup węgla dla Rodzin (dla każdej Rodziny po 17 worków po 30 kg – razem ponad tonę węgla), a także brakujące obuwie i odzież oraz inne artykuły zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez Rodziny.

Razem przygotowaliśmy dwie wspaniałe ogromne mega-Paczki. Dziekujemy wszystkim zaangażowanym!

Wykonanie: 5 Dots Creative Solutions
Projektowanie stron internetowych