Wspomóż nasze Stowarzyszenie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile razy zdarza Ci się wydać 10 złotych bez zastanowienia, na kompletnie zbędny zakup?

A spróbuj sobie wyobrazić, ile może znaczyć np. 100 x 10 złotych dla kogoś, kto jest w trudnej sytuacji i akurat potrzebuje pomocy…

» dowiedz się więcej

Stowarzyszenie Zadyszka.org

ul. Międzyleska 49/1
60-474 Poznań

Nr konta dla Pomagaczy:
37 1090 1854 0000 0001 1772 1095

Zadyszka.org liczy już 67 aktywnych Członków!

Listopad 2012 - schronisko dla zwierząt w Obornikach

Galeria zdjęć:

zdjęcia -

Mówi się, że zwierzęta to nasi młodsi bracia.

Niestety, ci bracia są często zabawkami w naszych rękach i wielokrotnie właśnie przez brak ludzkiej wyobraźni, cierpliwości i miłości mają ciężki żywot.

Ponieważ naszemu Stowarzyszeniu nie jest obojętny ich los, to za pieniądze zgromadzone w listopadzie postanowiliśmy zorganizować akcję pomocy dla schroniska dla bezdomnych zwierząt „AZOREK” z Obornik.

Zima to zawsze podwójnie ciężki okres dla takich placówek, które cierpią na brak dofinansowania i w związku z tym lista potrzeb wydaje się nie mieć końca.

Zdecydowaliśmy, że pomożemy określonej grupie zwierzaków, którym oprócz dobrego, ciepłego domu, los poskąpił zdrowia i zakupiliśmy kilkanaście kilogramów specjalistycznej karmy dla psów z chorą wątrobą. Taki pokarm jest niestety bardzo drogi, ale też i bardzo potrzebny, czego wyrazem były szczere podziękowania, jakie otrzymaliśmy od Schroniska i Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami.

Wykonanie: 5 Dots Creative Solutions
Projektowanie stron internetowych